Mały pomysł konkursowy zaczyna się rozwijać.  Miał być film na konkurs, a robi się z tego duża sprawa.

Zespół BB powstał dzięki Bartkowi i Wiktorii, którzy zechcieli pomóc mi w przygotowaniu pracy konkursowej. Nie mieliśmy pomysłu, ale w burzy mózgów powstawała idea filmu. 

Początkowo miała dotyczyć bezpieczeństwa w Internecie.  Ale to oklepany temat.  I po co się ograniczać.  Bądź bezpieczny… daje większe możliwości.

Kolejne spotkania przyniosły pomysł zrobienia filmu dla dzieci o perypetiach małego chłopca.  Zaczęliśmy nazywać go Krzyś.

Bartek jest naszym grafikiem. Pasjonuje się tym tematem. Siła spokoju i rzetelność wielokrotnie ratowała sytuację, gdy termin zbliżał się nieubłaganie.

Do zespołu dołączył Michał, który pomaga renderować i odpowiada za dźwięk w naszych filmach.

Agata tworzy klimat naszych spotkań i pomaga mi pisać artykuły na stronę.

Tak.  W pewnym momencie przyszedł pomysł na stronę. Domenę kupiłam w 2 minuty.  Hosting wybraliśmy wspólnie.  Wiktoria stworzyła stronę www.badzbezpieczny.pl. 

I jest!!!

Zabawy z aplikacją Canva przyniosły proste logo zespołu.

Wiktoria, Bartosz i Michał przeprowadzili casting na głos dla Krzysia.  Zwyciężył Mateusz, którego głos usłyszycie w kwestiach naszego bohatera.

Krzyś ma swój fanpage od wczoraj.  To pomysł z dnia konkursowego.  Dziś mamy już 13 obserwujących i 90 osób czyta nasze posty.

Pierwszy odcinek obejrzało 103 osoby.  Drugi 65 osób. I mamy 7 subskrypcji.

Trwają prace nad kolejnymi odcinkami serii.